FREE FIRE SSS

Free Fire – Oyun Güvenliği S.S.S

Free Fire veri güvenliğine büyük önem verir ve bunu yaparken tüm oyuncularına keyifli bir oyun deneyimi sunar. Güvenlik, operasyon, mühendislik ve hukuk departmanları; hileler ve açıklıkları kapatmak adına beraber çalışır.

 

Oyun güvenliği konusunda daha fazla detay almak için lütfen aşağıdaki Sıkça Sorulan Sorulara göz at.

Hileyi nasıl tanımlıyoruz?

Hileyi; resmi oyunda bulunmayan işlevleri kullanmak için Garena tarafından piyasaya sürülmemiş herhangi bir yetkisiz üçüncü taraf programın kullanılması, oyun istemcisinin değiştirilmesi ve / veya değiştirilmiş bir oyun istemcisinde oynama olarak tanımlıyoruz.

Garena Free Fire için üçüncü taraf yazılımı / apk / vb programların tanımı nedir?

Hizmetleri (veya herhangi bir bölümünü) kaynak koda dönüştürme, ters mühendislik uygulama, parçalarına ayırma ve / veya hackleme girişiminde bulunan, işlenen veya saklanan verilerle ilgili olarak Garena tarafından uygulanan herhangi bir şifreleme teknolojisi veya güvenlik önlemini ortadan kaldırmaya veya bunların üstesinden gelmeye çalışan herhangi bir yazılım Garena tarafından bu kategoride adlandırılır.

Oyunda hile tespit ettim. Bunu nasıl şikayet edebilirim?

Oyun içinde hile ile oynayan kişileri gördüğünde Raporlama özelliğini kullanarak bize raporlayabilirsin. Raporlanan oyuncular teker teker incelenip gerekli durumlarda aksiyon alınır.

Free Fire hileleri nasıl cezalandırır?

Free Fire'ın hilelere sıfır toleransı vardır ve hile kullanan hesaplar tespit edilir edilmez kalıcı olarak oyundan uzaklaştırılır.

İlginç bir güvenlik sorunu mu buldunuz? Ödül programımıza göz atın.

Bir güvenlik araştırmacısısın ve önemli bir güvenlik açığı mı buldun? Haberler iyi! Garena, Hackerone firmasıyla partnerlik içerisinde ve güvenlik araştırmacılarını bu programa dahil etmekten mutluluk duyuyoruz. Bizimle FFSecurity@garena.com * adresi üzerinden iletişime geçebilir ve raporunu gönderebilirsin. Harcadığın zaman ve bize vermiş olduğun destek için ise sana bir para ödülü gönderebiliriz.

Güvenlik açıklarının ciddiyetini, pratik etkilerine göre değerlendiriyoruz. İkramiye ödülü de ciddiyet seviyesine bağlı olacaktır.

Kategori Ödül (USD)
Sınıf 0: Kritik Önem $4,000 ~ $10,000
Sınıf 1: Yüksek Önem $1,000 ~ $4,000
Sınıf 2: Orta Önem $400 ~ $1,000
Sınıf 3: Normal Önem $100 ~ $400
Sınıf 3: Düşük Önem $50 ~ $100

Güvenlik açığının karmaşıklığına bağlı olarak, geçerli bir raporu incelemek ve yanıtlamak 7-25 iş günü sürebilir.

* Bu e-posta adresinin yalnızca oyun güvenliği sorunlarını ele almaktan sorumlu olduğunu unutma. Oyun hataları için Free Fire müşteri hizmetlerine başvurabilirsin.