FreeFire CoLab FreeFire CoLab

FF CO-LAB

FF Co-Lab, Free Fire ile birlikte tarz sahibi ve anlamlı içerikler oluşturmak için oyuncular, endüstri profesyonelleri ve marka veya IP ortakları için küresel bir tasarım platformudur. Yaklaşan co-lab girişimlerimizi takip edin. Free Fire ile birlikte ilham alın ve başkalarına ilham verin!

FreeFire CoLab FreeFire CoLab

OYUNCU CO-LAB

Yalnızca oyuncu olmayın - tasarımcı olun! Free Fire, her oyuncunun kendine özgü bir stili olduğuna inanır. Tasarımlarınız Dino kıyafeti gibi ışık saçsın ve öne çıksın. Kendi tasarımınızı Free Fire dünyasında görme şansını yakalayın!

DAHA FAZLA  
FreeFire CoLab FreeFire CoLab

MARKA/IP CO-LAB

Free Fire, önemli markalar ve IP'ler ile birlikte tasarımlar oluşturarak, tüm dünyadaki popüler kültürden tarz sahibi unsurları oyunumuza ve topluluğumuza getiriyor. Bizi izlemeye devam edin ve modaya uygun tarzda savaşmaya hazırlanın!

ÇOK YAKINDA
FreeFire CoLab FreeFire CoLab

PROFESYONEL CO-LAB

Free Fire, dans, müzik, çizgi roman, moda, film ve daha bir çok türdeki profesyonel sanatçıları, olağanüstü içerikler oluşturmaya ve topluluğumuzu zenginleştirmeye, etkileşime geçmeye ve ilham vermeye davet ediyor. Eğer bir profesyonelseniz, "ışığınızı görstermek" ve gerçek yeteneğinizi sergilemek için sahne sizi bekliyor!

DAHA FAZLA